Transport Zmarłych - Zakład Pogrzebowy Charon

Title
Przejdź do treści
Telefon Całodobowy
Transport zmarłych.

  Zajmujemy się transportem zwłok zarówno na zlecenie osób prywatnych jak i instytucji. Posiadamy wiele pojazdów przystosowanych do przewozów osób zmarłych zarówno na noszach jak i w trumnach. Prowadzimy całodobowe pogotowie pogrzebowe, w ramach którego nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
  W momencie, gdy niespodziewane plany związane z pogrzebem muszą być przygotowane z dala od domu, a serca rodzin są rozdarte, trudno jest mówić o kosztach sprowadzenia osoby najbliższej z zagranicy. Jednakże ta kwestia jest równie ważna jak organizacja całej ceremonii i aby je ograniczyć, najlepszą praktyką jest kontakt z firmą na obszarze, gdzie zostanie zorganizowane nabożeństwo żałobne i pogrzeb. Dodatkowo firmy z Polski są zazwyczaj znacznie tańsze od zagranicznych.
  Wraz ze zgłoszeniem telefonicznym i złożeniem pełnomocnictwa jesteśmy w stanie podjąc dalsze kroki w celu transportu zwłok osoby zmarłej do domu. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, pozwoleniami i innymi wewnętrznymi przepisami, aby przewieźć najbliższą osobę jak najszybciej do domu.
  Bardzo duże doświadczenie związane ze świadczeniem usług międzynarodowych i znajomość specyfiki poszczególnych krajów daje gwarancję sprawnej organizacji podjętego zadania i stawia nas w czołówce polskich firm specjalizujących się w międzynarodowym transporcie zwłok. W tego typu działaniach doświadczenie jest podstawą bezproblemowego przeprowadzenia kompleksowej usługi, ze względu na złożoność problemów pojawiających się w poszczególnych krajach.
  Sprowadzenie zwłok osoby do kraju następuje przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych obecnie środków transportu. Najczęściej odbywa się drogą lądową, jednakże może nastąpić przy wykorzystaniu drogi powietrznej lub morskiej. We wszystkich sposobach nasza firma może uczestniczyć lub służyć pomocną informacją.
Wróć do spisu treści